KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763010
nr 1576 3010
Serge de Turville, Signerad, "Brehat". Olja på duk, 100x72 cm, yttermått inklusive ram: 103x75 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:07:18
1/11 12:52:04
2.400 kr
6/11 18:46:12